У Windows 10 з'явиться доступ до Linux


У Windows 10 з'явиться доступ до Linux

У квітневому оновленні Windows 10 з’явиться нова можливість, пов’язана з підсистемою Linux.

Ця підсистема з’явилася майже відразу після виходу «десятки» і активно розвивалася.

Буде додана підтримка доступу до файлів і файлової системи безпосередньо з Провідника.

Наразі така функціональність вже реалізована в Windows 10 збірки 18836, яка являє собою попередню версію оновлення Windows 10. Вона має вийти через рік – навесні 2020-го. У Microsoft стверджують, що відповідна можливість з’явиться вже в цьому квітні.

У компанії заявили, що потрібно ввести explorer.exe в потрібному дистрибутиві Linux, який встановлений в Windows 10, після чого відкриється вікно Провідника з файлами Linux. Користувачам будуть доступні майже всі ті ж можливості, що і в базовій системі.

У компанії уточнюють, що ця функція все ще перебуває на ранніх стадіях розробки, тому в майбутньому з’являться додаткові можливості, хоча і не ясно які. Готова реалізація буде доступна в Windows 10 збірки 1903. Microsoft заявляє, що ця функція все ще перебуває на ранніх стадіях, і деякі удосконалення вже в розробці, тому досвід повинен бути значно покращено, коли в квітні вийде версія Windows 10 1903.

Не уточнюється, наскільки подібна реалізація збільшить системні вимоги для ОС, але, схоже, зміни будуть не надто великі.

Оновлення Windows 10 April 2019 Update буде повністю завершено в березні, після чого його почнуть розгортати по всьому світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua