0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Штучний інтелект навчили самостійно писати тексти


Штучний інтелект навчили самостійно писати тексти

Розробники компанії OpenAI створили нейромережу GPT-2, що сама може писати тексти.

Нейромережа здатна писати тексти кількома мовами без спеціального навчання конкретній тематиці, розповідає Дзеркало тижня.

Нейромережа була навчена на 40 ГВ тексту, що взяли з інтернету. Розробники бояться, що їхню нейромережу використовуватимуть на шкоду, тому не публікуватимуть її повну версію.

GPT-2 – мовна модель, яка може передбачити наступне слово, враховуючи контекст. Під час навчання використовували 8 млн веб-сторінок. Для того, щоб нейромережа почала створювати текст, користувач повинен ввести вступне речення, модель підлаштується під його стиль і запропонує повноцінний текст.

Модель добре пише в темах, які були найбільш популярними в базі даних. У складніших темах вона діє гірше. Нейромережу можна налаштувати на написання текстів певної тематики. Наприклад, відгуків про товари на Amazon.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування