Китайські компанії "захоплюють" європейський ринок смартфонів (інфографіка)


Китайські компанії "захоплюють" європейський ринок смартфонів (інфографіка)

Компанія Canalys опублікувала результати дослідження європейського ринку смартфонів в 2018 році. За даними експертів, із жовтня до грудня в Європі реалізували 56,6 мільйона смартфонів, що на 2,3% менше, ніж у цей же період в 2018 році.

На офіційному сайті Canalys йдеться, що найбільшим постачальником смартфонів стала компанія ​​Samsung з часткою в 28,7%. На другому місці розташувалася Apple, яка показала результат в 14,7%. Ну а замикає трійку лідерів Huawei, яка контролює 13,3% європейського ринку.

За підсумками року в цілому продажі смартфонів склали 197 мільйонів пристроїв. Падіння в річному численні виявилося на рівні 4%.

Аналітики Canalys говорять, що на ринок смартфонів Європи наступають китайські бренди. Їх сумарна частка досягла рекордного значення в 32%. Іншими словами, апарати з Піднебесної зайняли третину європейського ринку.

За підсумками 2018 року трійка провідних постачальників виглядає так: Samsung (31,3%), Apple (21,7%) та Huawei (21,6%). Причому з цих компаній тільки китайська Huawei змогла наростити продажі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua