На ринку житлової нерухомості немає надлишку "метрів" - експерти


На ринку житлової нерухомості немає надлишку "метрів" - експерти

На ринку нерухомості немає проблеми “навісу зайвої пропозиції”, обсяг введених в експлуатацію площ підкріплено відповідним зростанням попиту з боку переселенців та інших категорій населення.

Про це в аналітичному звіті пише консалтингова група IMF group Ukraine.

Водночас експерти відзначають зростання на ринку первинної житлової нерухомості кількості пропозицій економ і комфорт-класу, А також скорочення площі квартир, що продаються.

Інвестуйте в нерухомість 🌃

“Популярна теза про те, що на будівельному ринку сьогодні існує величезний навіс пропозиції, що тисне на ціни, і вартість квартир в наступні роки буде зростати темпами, які істотно поступаються динаміці ВВП, на мій погляд, не коректна”, – зазначає економіст Григорій Кукуруза.

Він нагадав, що лише за офіційними даними, співвідношення наявного житлового фонду на душу населення в Києві залишається на тому ж рівні, що і 10 років тому. І це без урахування амортизації.

“По-друге, кількість людей з окупованих територій, які мігрували в Київ, але офіційно ніде не зареєстровані, оцінюється ще приблизно в 0,5-0,7 млн осіб або 20% від офіційного населення Києва”, – вважає експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua