0 800 307 555
0 800 307 555

Проект з відправки колоністів на Марс визнано банкрутом


Проект з відправки колоністів на Марс визнано банкрутом

Товариство з обмеженою відповідальністю Mars One Ventures, яке займалося фінансуванням проекту Mars One з відправки колоністів на Марс, оголошено банкрутом. Засновник проекту розповів Engadget, що некомерційна частина проекту Mars One Foundation все ще працює, проте не зможе діяти без інвестицій.

Проект Mars One був заснований в 2012 році і поставив собі за мету відправку людей на Марс. Проект мав безліч відмінностей від державних планів з освоєння цієї планети.

Наприклад, він передбачав, що колоністи відправляться на Марс без можливості повернутися назад. Для цього на Червону планету спершу мали відправитися вантажні експедиції з необхідним обладнанням, а також житловими та сервісними модулями, а потім і перші люди.

Крім того, від початку проект передбачав, що кандидати і учасники марсіанських експедицій стануть учасниками реаліті-шоу, яке допоможе фінансувати проект. За час свого існування проект неодноразово критикувався фахівцями в галузі космонавтики за нереалістичність.

Зокрема, фахівці вказували на низьку опрацьованість технічних рішень, нереалістичні терміни, а також відсутність необхідного фінансування.

Юридично проект Mars One представлений двома організаціями: некомерційною організацією Mars One Foundation і комерційною компанією Mars One Ventures. На початку лютого користувач Reddit виявив, що 15 січня 2019 року цивільний суд міста Базель визнав акціонерне товариство Mars One Ventures банкрутом. Журналісти видання Engadget звернулися по коментар до засновника проекту Баса Лансдорпа (Bas Lansdorp). Керівник пояснив, що на даний момент Mars One Foundation все ще працює, проте не зможе робити якісь дії без нових інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua