У 2018 році економіка України втратила $0,5 млрд через корупцію в будівництві, - експерт


У 2018 році економіка України втратила $0,5 млрд через корупцію в будівництві, - експерт

Бізнес-асоціація URE Club заявляє, що в 2018 році економіка втратила 0,5 млрд доларів через корупцію в будівельній галузі.

Про це йдеться в повідомленні асоціації.

Читайте також: Вартість житла на первинному ринку передмістя Києва збільшилася

“За підсумками 2018 року через корупцію в будівельному бізнесі фінансові втрати економіки України склали близько 0,5 млрд доларів”, – цитуються в ньому слова співзасновника та керуючого партнера URE Club Ольги Соловей.

Зазначається, що будівельний бізнес вважається однією з найбільш корупційних сфер світової економіки, в якій сума хабарів перевищує 860 млрд доларів на рік.

Опитані асоціацією представники будівельного бізнесу відзначили високий рівень корупційної складової при отриманні погоджень і дозволів (82,6%), при отриманні заключних дозволів (78,3%), а 74% учасників опитування підтвердили корупційні прояви при здачі об’єктів в експлуатацію.

“Учасники ринку в один голос кажуть, що необхідно боротися з корупцією, але водночас мало хто наважується оголошувати факти корупції, з якими стикається. Компанії не готові і не можуть поодинці боротися з цим явищем”, – прокоментувала Соловей.

За її словами, для руйнування корупційної системи необхідне об’єднання девелоперів і суспільний резонанс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua