Кількість інтернет-користувачів в Україні збільшилась (інфографіка)


Кількість інтернет-користувачів в Україні збільшилась (інфографіка)

Кількість інтернет-користувачів в Україні за підсумками 2018 року збільшилась на 7%: наразі всесвітньою мережею користуються 70% українців (порівняно з показником 63% станом на грудень 2017-го).

Про це свідчать дані дослідження Установчого дослідження 2018 Kantar TNS.

Збільшився також і час перебування українців у мережі: 82% користувачів підключаються до Інтернету кожного дня, 14% – раз на тиждень або частіше, і лише 4% – декілька разів на місяць і рідше.

Згідно даних дослідження, 74% Інтернет-користувачів використовують для виходу в Інтернет смартфон, а 45% користувачів називають смартфон своїм основним пристроєм.

Порівняно з 2017 роком ці показники збільшились на 18%. У 2017 році смартфон для виходу в Інтернет використовували 56%, а основним пристроєм він був для 27% користувачів.

За рік також змінився рейтинг сайтів, популярних у українських інтернет-відвідувачів. Це відбулося через включення до рейтингу даних із мобільних браузерів, а також через зміни у звичках та інтересах користувачів. Так підсилили свої позиції у рейтингу популярних сайтів інтернет-магазини, які зайняли 9 місць із 25-ти. Однак трійка лідерів за рік залишилась незмінною – це Google, Youtube та Facebook.

Серед мобільних додатків набирають популярність месенджери: за рік більш ніж удвічі зросла аудиторія Telegram, а DUO та WhatsApp піднялися у ТОП-15 популярних мобільних додатків на 11-те та 13-те місце відповідно.

Характерно, що російська соціальна мережа ”Вконтакте” більше не входить до рейтингу популярних месенджерів, однак ще утримується в ТОП-25 популярних сайтів, погіршивши свої позиції на 7 пунктів (17-те місце у грудні 2018-го, проти 10-го у грудні 2017-го року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua