691
В Україні можуть з'явитися дороги з вугільних відходів
— Казна та Політика
Міністерство інфраструктури та профільні інститути “Укравтодору” вивчають можливість використання золошлаків при будівництві доріг.
Про це журналістам після засідання уряду в середу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
“Ми зараз відпрацьовуємо з профільними інститутами “Укравтодору” відповідну пропозицію. Ми знаємо, що такі технології використовуються в ряді європейських країн. Нам важливо дотримання простих екологічних норм, тому що ми розуміємо, що ці шлаки містять екологічно небезпечні відходи, щоб вони не шкодили здоров’ю людей”, – сказав він.
Міністр додав, що крім питання екологічності золошлаків, вивчається, наскільки вони відповідають вимогам по жорсткості і міцності, щоб термін експлуатації доріг після ремонту був максимально довгим. За словами Омеляна, після відповідного висновку профільного інституту “Укравтодору” буде прийнято рішення щодо подальшого використання такого матеріалу.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні ухвалили закон про перепоховання загиблих військових
Який вплив на економіку мав дозвол на виїзд для 18−22-річних — відповідь НБУ
Кличко: Київ готується до найскладнішого опалювального сезону за роки війни
В Україні посилюють кіберзахист
Крок до реформи приватного права: Рада підтримала зміни до Цивільного кодексу
Україні не вистачає 9 млн працівників: ЄС виділить 3,5 млн євро на модернізацію українського ринку праці