0 800 307 555
0 800 307 555

Укрзалізниця готова долучитися до розширення транспортних коридорів ЄС - Кравцов


Укрзалізниця готова долучитися до розширення транспортних коридорів ЄС - Кравцов

Укрзалізниця готова долучитися до розширення транспортних коридорів ЄС із державами «Східного партнерства».

Про це сказав голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов, повідомляє прес-служба компанії.

“Укрзалізниця готова долучитися до розширення стратегічних транспортних коридорів ЄС із державами «Східного партнерства». У рамках проекту планується провести модернізацію та електрифікацію стратегічно важливих напрямків”, – зазначив Кравцов.

За його словами, упродовж останніх років Укрзалізниця інвестує значну кількість власних коштів у розвиток інфраструктури. Водночас залучення коштів Євросоюзу на ці проекти дозволило б значно зміцнити транзитний потенціал нашої держави.

Торік, розповів Кравцов, із 16,9 млрд грн капітальних інвестицій близько 5 млрд грн Укрзалізниця спрямувала саме на розвиток залізничної інфраструктури. У разі виділення Єврокомісією коштів на залізничні проекти Укрзалізниця готова реалізувати їх якісно та в стислі терміни.

Зокрема, повідомив він, відповідно до розробленого Єврокомісією плану передбачається реалізувати 9 залізничних проектів. Серед них модернізація дільниці Ковель – Ягодин – Держкордон з майбутньою електрифікацією, реконструкція колії на станції Підбірці, будівництво нової тягової підстанції на станції Роздільна, електрифікація дільниці Бердичів – Коростень – Бережесть, збільшення пропускної спроможності на дільниці Гребінка – Полтава.

В Укрзалізниці нагадали, що в січні 2019 року Єврокомісія ухвалила рішення про виділення 13 млрд євро на розширення стратегічних транспортних коридорів ЄС із сусідніми з Євросоюзом державами «Східного партнерства». На залізничні проекти планується витратити 2 млрд євро. Відповідно до інвестиційного плану дій в країнах «Східного партнерства» Україна може отримати на інвестпроекти, що передбачають поліпшення залізничної інфраструктури, 850 мільйонів євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua