0 800 307 555
0 800 307 555

Найпопулярніші марки авто серед жителів Німеччини


Найпопулярніші марки авто серед жителів Німеччини

«Фольксваген» залишається лідером уподобань читачів німецького журналу Auto, Motor und Sport. При цьому загалом помітно знизився рівень довіри німців до вітчизняних автомобільних марок.

Про це пише Stuttgarter Zeitung.

Незважаючи на «дизельний скандал», за підсумками 2018 року чотири марки VW опинилися на вершині рейтингу. У класі компакт-карів незмінним лідером залишається VW Golf.

Porsche, дочірня компанія VW, знову посіла три верхні позиції рейтингу в класі люкс. Це відкрита і закрита версії 911 і Panamera.

Mercedes-Benz знову вийшов у лідери – завдяки зростанню популярності С-класу. Не відстають також BMW-5 і позашляховик Audi Q3.

Автовласники стали активніше реагувати на «віяння часу», висуваючи автовиробникам дедалі більше вимог.

Згідно з опитуванням, серед німецьких автовиробників найбільш інноваційними вважаються BMW і Mercedes-Benz. Цього року обидва перебувають на одному рівні. На третьому і четвертому місцях – Porsche і Audi.

Нагадаємо, німецькі автовиробники почали втрачати авторитет. Деякі з них зіпсували собі репутацію гучними маніпуляціями з показниками витрати пального і вихлопних газів.

В результаті довіра до марки BMW знизилася з 72% до 60%. Схожа ситуація і з Mercedes-Benz, Porsche і Audi. Марці VW в Німеччині наразі симпатизують лише 27% автолюбителів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua