0 800 307 555
0 800 307 555

В Укргазбанку розпочали підготовку по входженню в капітал міжнародного інвестора


В Укргазбанку розпочали підготовку по входженню в капітал міжнародного інвестора

Міністерство фінансів, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та державний “Укргазбанк” починають оцінку і структурування фінансового інструменту для входження IFC в капітал банку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

“Такий прогрес став можливим в результаті успішного виконання Міністерством фінансів і “Укргазбанком” умов підписаного в листопаді 2017 року тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації банку”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з Меморандумом, IFC сприяла “Укргазбанку” в зміцненні корпоративного управління, забезпеченні його операційної незалежності і подальшому вдосконаленні постійної банківської моделі, заснованої на комерційній доцільності.

“Успішна кооперація державного банку і міжнародної фінансової організації вже дозволила реалізувати понад 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної і вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні”, – заявили в Мінфіні.

Довідка Finance.ua:

  • Держава володіє 94,94% акцій Укргазбанку.
  • 11 листопада 2017 року Мінфін, IFC та Укргазбанк підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації Укргазбанку.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua