0 800 307 555
0 800 307 555

Корисні телеграм-канали про IT та сучасні технології


Інформаційні технології входять до лідерів з експорту послуг в Україні. Високі зарплати, можливість працювати з амбіційними проектами та кар’єрний ріст без корупції — лише кілька причин, чому молоді спеціалісти обирають IT.

В допомогу техспеціалістам, продакт-менеджерам, тестувальникам та всім, хто хоче розуміти сучасний ринок IT, ми підібрали 5 цікавих українських телеграм-каналів. Впевнені, що про DOU ви й самі знаєте, тому зосередили увагу на інших спільнотах.


@tapit — канал про ІТ. Тут ви знайдете авторські статті, мастріди, щотижневу добірку профільних івентів, інфографіку та життєві меми. Канал цікавий як тим, хто вже в ІТ, так і тим, хто планує туди увірватися.


@datarootlabs — канал про силу data science & artificial intelligence. Лише необхідні новини, матеріали для навчання та жарти «для своїх». А ще DataRoot University — це курси з вивчення Data Science та Engineering. Навчання відбувається за програмою повного циклу розробки проекту, а не лише вивчення теорії. Найсильніші випускники можуть відразу перейти на робочий проект до партнерів.


@automation_remarks — канал для тих, хто хоче знати все про автоматизацію тестування та IT. Тут ви знайдете офіційні публікації випусків QA Guild Podcast, анонси, знижки на конференції та актуальні новини.


@itextrapolation — канал про IT в цілому і про програмування зокрема. Практичні поради для менеджерів та розробників, розбір актуальних тем без води й примітивних порад.


@msdevru — канал спільноти Microsoft Developer для розробників і всіх, хто цікавиться новими технологіями. Тут все зрозуміло, залишається лише підписатися.


Звісно, це не весь список цікавих каналів. Якщо у вас є улюблені та маловідомі спільноти з унікальним контентом, розкажіть про них у коментарях.

А ще не забудьте підписатися на наш канал @Finance_ukr, де ми розповідаємо про нові технології у банківській сфері та особисті фінанси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua