Samsung проектує смартфон з дисплеєм, що розширюється


Samsung проектує смартфон з дисплеєм, що розширюється

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) видало компанії Samsung патент на «пристрій з дисплеєм, що розширюється» (Expandable display device).

Ілюстрації свідчать про те, що південнокорейський гігант проектує смартфон, площу екрана якого користувачі зможуть змінювати в залежності від поточних потреб і завдань.

Пристрій отримає гнучкий дисплей і розсувний корпус з особливим роликовим механізмом. Така конструкція дозволить загортати або розгортати бічні частини екрана, змінюючи тим самим його корисну область.

В результаті, в складеному вигляді гаджет за розмірами буде порівнянний з досить компактним смартфоном. Розсунувши корпус, власник зможе трансформувати пристрій в міні-планшет.

Як можна бачити на зображеннях, в залежності від режиму роботи змінюється користувацький інтерфейс: зокрема, оптимізується розташування піктограм додатків.


Заявку на патент було подано восени 2017 року, а зареєстрований він в останніх числах минулого місяця. Samsung не уточнює, коли подібний пристрій може з’явитися на комерційному ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua