174
Visa в I фінкварталі збільшила чистий прибуток
— Світ
Американська компанія Visa Inc., оператор найбільшої в світі платіжної системи, збільшила чистий прибуток у першому фінансовому кварталі 2019 року на 18%.
Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток у жовтні-грудні склав $2,977 млрд, або $1,3 у розрахунку на акцію класу “А”, у порівнянні з $2522 млрд, або $1,07 на акцію, за аналогічний період роком раніше.
Виручка збільшилася на 13% – до $5,506 млрд з $4,8625 млрд.
Аналітики в середньому оцінювали прибуток компанії на рівні $1,25 на акцію при виручці в $5,41 млрд, повідомляє Dow Jones.
Всього в жовтні-грудні Visa опрацювала 33,9 млрд транзакцій за картками, що на 11% перевищує показник за той же період 2017 року. Обсяг транскордонних платежів зріс на 7% без урахування зміни курсів обміну валют.
Операційні витрати компанії збільшилися на 17%, досягнувши $1,8 млрд, в основному через підвищення персональних і маркетингових витрат.
Visa підтвердила прогноз на весь 2019 фінрік, згідно з яким підвищення виручки складе трохи більше ніж 10%.
Котирування акцій Visa в ході електронних торгів у середу знизилися на 1,6% після публікації звітності.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною