249
Бориспільський експрес здійснив понад 3 тисячі рейсів
— Казна та Політика
Швидкісний експрес, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом “Бориспіль”, за два місяці своєї роботи здійснив 3275 рейсів і перевіз уже понад 105 тисяч пасажирів.
Про це повідомляє прес-служба АТ “Укрзалізниця” на сторінці в Facebook.
“З 30 листопада минулого року по 30 січня 2019 – це 3275 рейсів! Експрес курсує в режимі 24/7 і перевіз понад 105 тисяч пасажирів”, – йдеться в повідомленні.
В Укрзалізниці зазначили, що дедалі частіше на маршруті спостерігається максимальна заповнюваність експресу.
“В окремі, пікові відрізки, рейкобус заповнений вщерть. Тому вже зараз починаємо опрацьовувати можливість залучення до роботи на маршруті рухомого складу підвищеної місткості”, – розповіли в компанії.
Крім того, менеджмент залізниці аналізує найоптимальніші варіанти зміни графіка курсування експресу саме під той попит з боку пасажирів, який фіксується на сьогодні у той чи інший час доби.
За даними Укрзалізниці, найбільше пасажирів швидкісним експресом подорожує щоп’ятниці, щосереди, щопонеділка та щонеділі. Пік перевезень в інтервалі між 17:00 та 20:00.
Полюбляєте подорожувати? Тоді ви знаєте, що без кредитної картки за кордоном складно. Портал Finance.ua підібрав для вас найкращі пропозиції з кредитних карток:
Обрати картку для себе 💳
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Нові правила класифікації відходів для екоподатку відклали до 2027 року
Що зміниться в бронюванні українців з 2026 року
Боргові виплати 2026−2028: яке навантаження залишиться після війни (думка експерта)
Рекорд: експорт металобрухту з України за 11 місяців зріс на 45%
Президент підписав закон на захист звільнених працівників — деталі
Бюджет Києва втратив понад 1,2 млрд грн через несплату пайових та інвестиційних внесків
