525
Розкрадання 98 мільйонів «Укрзалізниці»: чотирьом підозрюваним обрано запобіжний захід
— Фондовий ринок
У Києві обрано запобіжний захід чотирьом особам, причетним до заволодіння 98,1 млн грн ПАТ «Укрзалізниця».
Як повідомили в прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, 22, 23 і 25 січня Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід чотирьом підозрюваним у заволодінні коштами компанії при закупівлі палива в 2016-2017 роках.
Сторона обвинувачення клопотала про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді застави та покладання обов’язків, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України, залежно від ролі кожного у вчиненні злочину та їх майнового стану.
«Слідчими суддями щодо трьох підозрюваних (посадові особи філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця») обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, ще одній особі (директору комерційного підприємства) – заставу в розмірі 1,921 млн гривень», – йдеться в повідомленні. В САП відзначили, що при обранні запобіжного заходу суд визначив підозрюваним процесуальні обов’язки, передбачені ст. 194 КПК України.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Рейтинг найдорожчих компаній світу
Apple показала новий MagSafe-акумулятор, який продовжує життя iPhone Air
Боротьба з контрабандними iPhone: що пропонує Гетманцев
«Укроборонпром» збільшив виторг до $3 млрд і потрапив у топ-50 найбільших оборонних компаній світу
68% компаній продовжують інвестувати в українські надра, попри війну — дослідження
АМКУ дозволив UPG взяти в оренду іще 75 автозаправок групи Приват