0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві оновлять систему управління світлофорами


У Києві оновлять систему управління світлофорами

Для управління світлофорами на дорогах Києва у найближчі три роки у столиці побудують оптоволоконні лінії зв’язку автоматизованої системи керування дорожнім рухом (АСКДР).

Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху». Вже цього року воно має замовити розробку проекту та провести його експертизу.

За словами заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, це дозволить слідкувати за рухом транспорту в режимі реального часу та передавати відповідні дані на інформаційні табло для пасажирів.

Як зазначив він, наразі частина світлофорів міста підключена до системи керування дорожнім рухом за каналом стільникового зв’язку GPRS. Однак, низька швидкість каналу не дозволяє передавати інформацію з відеодетекторів транспорту під час його моніторингу в режимі реального часу та управляти інформаційними табло. Крім того, за умови відключення електрики зв’язок з GPRS одразу зникне.

За його словами, оптоволоконний канал передачі даних дозволить уникнути таких ситуацій та отримати трафік до 100 Гбіт/сек, що дасть повноцінно використовувати управління світлофорними об’єктами на базі новітніх технологій, покращить транспортну ситуацію та посилить безпеку дорожнього руху столиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua