0 800 307 555
0 800 307 555

У Давосі дали старт реалізації великого енергетичного проекту в Україні


У Давосі дали старт реалізації великого енергетичного проекту в Україні

У Давосі відбулося підписання угоди між норвезькою NBT, французькою Total і Європейським банком реконструкції та розвитку Про реалізацію проекту вітрової енергетики “Сиваш”.

Церемонія підписання відбулася за участю Президента Петра Порошенка і президента ЄБРР Суми Чакрабарті.

“Підписання цього документа показує, що Україна реформується. Вона вже реформує свою енергетику кілька років, наближаючись до стандартів ЄС”, – сказав після підписання президент ЄБРР.

“Ми бачимо, що Україна стане лідером у цій галузі, оскільки це найбільший проект вітрової енергетики”, – заявив Чакрабарті.

“Прихід NBT і Total показує, що Україна тепер другий за величиною європейський ринок. NBT реалізує ще більше проектів. Я в цьому впевнений. Іноземні інвестори повертаються в Україну”, – додав він.

Як повідомили в прес-службі Національної інвестиційної ради, NBT планує будівництво нового вітрового енергетичного комплексу в Україні.

За словами генерального директора NBT Юара Вікена, компанія має достатній потенціал для побудови додаткових 700-800 МВт вітрових потужностей в Україні.

Будівництво попередньо планується почати в Запорізькій області в 6-9 місяців.

У компанії уточнили, що зараз за допомогою партнерів здійснюють оцінку ЕРС підрядників і постачальників вітрових турбін, які будуть задіяні в проекті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua