0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд обіцяє забезпечити школи безкоштовними електронними підручниками


Уряд обіцяє забезпечити школи безкоштовними електронними підручниками

Уряд затвердив рішення, згідно з яким вчителі та учні будуть забезпечені безкоштовними підручниками як в паперовому , так і в електронному форматах.

Відповідне рішення затверджено на засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

Читайте також: У 2019 році держава вперше профінансує науку у вишах на 100 млн грн — МОН

«У Законі «Про освіту» ми вперше передбачили, що держава гарантує безоплатне забезпечення не лише паперовими, а також електронними підручниками. Тепер уряд ухвалив Порядок, яким визначається конкретний механізм цього. Причому йдеться і про електронні версії паперових підручників, у форматі pdf, і про власне електронні підручники та підручники з аудіосупроводом», – пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Доступ до е-підручників, право використання яких придбано державою, учні та вчителі отримуватимуть через Національну освітню електронну платформу.

Також безоплатно підручниками забезпечуватимуть тих, хто отримує повну загальну середню освіту не лише в школах та закладах профосвіти (як це було раніше), а й у закладах фахової передвищої та вищої освіти (коледжі та технікуми). Педпрацівники отримуватимуть, окрім підручників, і навчально-методичну літературу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua