0 800 307 555
0 800 307 555

Маршрут поїзда Прага-Краків продовжать в Україну


Маршрут поїзда Прага-Краків продовжать в Україну

Чеський приватний оператор пасажирських перевезень Leo Express планує в грудні 2019 року запустити перший поїзд від кордону України до Праги через Краків.

Про це повідомляють журналісти порталу Rynek kolejowy.

Читайте також: Поїзд Чотири столиці змінює графік руху

Передбачається, що поїзди ходитимуть чотири рази на день і забезпечать рух пасажирів між Львовом і Прагою, хоча відправною точкою буде прикордонна станція.

Чеський перевізник має намір скористатися зростаючим інтересом громадян України до поїздок в країни Євросоюзу.

Адміністрація залізничного транспорту Польщі вже отримала від Leo Express інформацію про заплановані рейси за маршрутом Прага-Медика-Прага. Чеський оператор має намір здійснювати перевезення за маршрутом, починаючи з 11 грудня 2019 року, і до 10 грудня 2024 року. Також заявлено про намір виконувати рейси до чотирьох разів на день сім днів на тиждень.

Крім того, в Leo Express бачать пріоритетом продовження маршруту на територію України – до прикордонної станції Мостиська у Львівській області. Але для цього приватний оператор повинен вирішити питання про можливість доступу на українську залізничну інфраструктуру з УЗ і вирішити порядок здійснення прикордонного контролю з Держприкордонслужбою України.

Зазначається, що колія європейського стандарту 1435 мм заходить у Львівській області якраз до станції Мостиська-1.

Згідно з планами Leo Express, з центрального вокзалу Праги поїзди відправлятимуться о 08:09, 10:09, 12:09 і 16:09 за місцевим часом, через 6 годин 40 хвилин – прибувати до Кракова, ще 2 години 40 хвилин займе поїздка до Перемишля, і ще 34 хвилини – до кінцевої станції. Разом загальний час поїздки повинен буде зайняти 9 годин 45 хвилин. У зворотному напрямку відправлення поїздів планується о 23:16, 1:38, 6:38 або 9:38.

До речі, за кордоном іноді вигідніше розраховуватися не готівкою, а карткою. За допомогою порталу Finance.ua легко обрати собі картку для поїздки за кордон.

Обрати картку для поїздки за кордон

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua