Січневі платіжки за газ законні і підлягають оплаті - регулятор


Січневі платіжки за газ законні і підлягають оплаті - регулятор

Глава громадської ради Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Василь Котко заявив про законність нових платіжок за газ.

За його словами, платіжки, розраховані на підставі норм споживання є коректними, і споживачам треба їх оплатити.

Читайте також: НКРЕКП планує перевірити 20 облгазів через зайві суми в платіжках

“В сьогоднішній ситуації, все, що виставлено облгазами, воно так би мовити законне. Це законна ціна на газ, законні норми споживання, які тепер суд підтвердив. Це абсолютно законні платіжки і споживачам треба, на мій погляд, за цими платіжками платити”, – сказав Котко.

Він також додав, що після того, як Кабінет міністрів затвердить нові норми, споживачам, у разі переплати, буде здійснений перерахунок.

“Кабінет міністрів повинен буде затвердити норми споживання більш-менш нормальні … І тоді облгази будуть змушені і здійснять перерахунок платіжок”, – сказав глава ради.

Раніше в Нафтогазі повідомили, що через скасування судом норм споживання газу, українці, у яких не встановлено газовий лічильник, отримали завищені платіжки за газ. У Нафтогазі закликали громадян повідомляти про отримання таких платіжок на урядову гарячу лінію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua