3248
Кличко повідомив, коли запустять Подільсько-Воскресенський міст
— Казна та Політика
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що за півтора – два роки у столиці планують відкрити автомобільне транспортне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст.
Про це йдеться на сайті КМДА.
«Нині на Подільсько-Воскресенському мосту ведуться роботи з монтажу в’язів. Зараз ви поки можете бачити іржаву конструкцію – це підпірки. Уже влітку ми їх приберемо і стане видно, який це красивий міст. Він буде дворівневий. Верхній рівень – для автотранспорту, знизу пройде гілка метрополітену», – зазначив мер столиці.
За його словами, за всі роки на будівництво мосту витратили близько 5 мільярдів гривень бюджетних коштів. Для його завершення потрібно ще 7 мільярдів гривень.
«За умов належного фінансування потрібно приблизно 1,5-2 роки, щоб запустити спочатку автосполучення через міст. А потім можна говорити про будівництво метро. Я знаю, що мешканці Троєщини дуже чекають на втілення цього проекту. Ми повинні його реалізувати. Багато мерів обіцяли, що добудують цей міст. Я теж обіцяв і хочу це зробити!» – зазначив Віталій Кличко.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Польща, Німеччина та Норвегія виділять $500 мільйонів на американську зброю для України
Чому золотовалютні резерви України на піку — економіст пояснив
Велика Британія виділила Україні 10 млн фунтів на відновлення енергетики
Новий бюджет України на 2026: скільки витратять на оборону (інфографіка)
В Мінрозвитку презентували Дашборд оцінювання спроможності громад: що це дасть
Скільки заощадив Україні «транспортний безвіз» — дослідження
