МВФ дав новий прогноз щодо цін на нафту


МВФ дав новий прогноз щодо цін на нафту

Міжнародний валютний фонд (МВФ) оновив прогноз щодо цін на нафту в 2019 і 2020 роках, скорегувавши його до рівня нижче 60 доларів за барель, сказано в новій доповіді організації World Economic Outlook.

Цього року, на думку МВФ, ціна на нафту складе 58,95 долара за барель, а в наступному році – 58,74 долара. При цьому в жовтні 2018-го в доповіді організації ціна прогнозувалася на рівні 69 і 66 доларів за барель відповідно.

Експерти зазначили, що ціни на нафту з серпня минулого року змінювалися, зокрема, під впливом політики США щодо експорту іранської нафти і побоювань з приводу зниження світового попиту.

“Станом на початок січня ціни на нафту зафіксувалися на рівні близько 55 доларів за барель, і ринки очікували, що ціни в цілому залишаться поблизу цього рівня протягом наступних 4-5 років”, – пояснили вони.

Нагадаємо, сьогодні вартість нафти перервала тенденцію до зростання, яка тривала майже чотири тижні на тлі американо-китайських переговорів і сигналів про скорочення видобутку ресурсу в світі. Якщо ціна ф’ючерсів на Brent на 7.00 за київським часом зросла до 62,96 долара, то на 11.30 їх ціна знизилася на 23 центи – до 62,47 долара, подешевшавши на 0,37%.

Наприкінці 2018 року повідомлялося, що згідно з опитуваннями, проведеними американською газетою The Wall Street Journal, нафта марки Brent цього року в середньому коштуватиме трохи більше 69 доларів за барель, а WTI – більше 63 доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua