У Держслужбі зайнятості назвали кількість вакансій


У Держслужбі зайнятості назвали кількість вакансій

У січні 2019 року в Україні налічується близько 150 тисяч вакансій. Про це сказав в. о. голови Держслужби зайнятості Валерій Ярошенко.

“Ринок праці суттєво відрізняється від того, що було раніше. На сьогодні ми маємо близько 150 тисяч вакансій. Я стверджую, що робота в Україні є. І вона достатньо високооплачувана. На сьогодні ми можемо перекваліфікувати працівників різних спеціальностей. На сьогодні у нас запроваджений інститут кар’єрних радників”, – розказав він.

У грудні 2018 року в Україні було офіційно зареєстровано 341,7 тисяч безробітних, що на 40,7 тисяч більше, ніж у листопаді. За даними Державної служби статистики, офіційне безробіття становить 1,3% від населення працездатного віку (у листопаді 1,2%). Середній розмір допомоги в грудні склав 2876 грн (у листопаді – 2670 грн), кількість вакансій склала 58,4 тисяч (у листопаді – 81,2 тисяч), а навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію – 6,0 (у листопаді – 4,0).

Нагадаємо, що за методологією Міжнародної організації праці, у II кварталі 2018 року кількість безробітних в Україні зменшилася до 1,5 млн осіб; кількість зайнятого населення у віці 15-70 років склала 16,5 млн осіб. Рівень безробіття серед економічно активного населення у віці в II кварталі 2018 року склав 8,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua