В Україні набув чинності закон про право вишам здавати в оренду приміщення


В Україні набув чинності закон про право вишам здавати в оренду приміщення

В Україні набув чинності закон № 2661-VIII, який надає право навчальним закладам здавати в оренду приміщення для забезпечення освітнього процесу або обслуговування учнів.

Зазначимо, закон був ухвалений ВР 20 грудня 2018 року.

Читайте також: Університети завищують вартість навчання – Держаудитслужба

У пояснювальній записці зазначається, що об’єкти і майно державних та комунальних навчальних закладів не підлягають приватизації або використанню не за освітнім призначенням. Водночас, згідно з технологічними вимогами із забезпечення створення і проведення освітньої діяльності у сфері вищої освіти, передбаченої Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності навчальних закладів, затверджених постановою Кабінету Міністрів, передбачено наявність у виші соціально-побутової інфраструктури, у тому числі пунктів харчування.

Крім того, відповідно до частини 5 статті 29 закону “Про освіту”, наглядова рада навчального закладу має право сприяти залученню додаткових джерел фінансування, і згідно з приписами статті 79, джерелами фінансування суб’єктів освітньої діяльності згідно із законодавством можуть бути доходи від реалізації продукції навчально-виробничих майстерень, підприємств, цехів і господарств, від надання в оренду приміщень, споруд, обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua