1915
Український банк перейшов під управління швейцарських інвесторів
— Фондовий ринок
15 січня швейцарська компанія responAbility Participations сконцентрувала більше половини акцій українського банку “Львів”.
Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті банку.
Віднині компанія стала мажоритарним власником банку “Львів”.
У серпні 2018 року responAbility Participations AG придбала 40,45% акцій банку “Львів” у компанії “Нью прогрес холдинг”. На наступному етапі responAbility купила акції нової емісії, в результаті якої стала мажоритарним власником з часткою в 51% акцій.
Кінцевим бенефіціаром банку вказаний Петурсон Маргеір.
Як випливає з інформації на сайті цієї компанії, наразі під її управлінням знаходяться активи на суму 3,1 млрд доларів (540 компаній в 97 країнах). Офіси компанії знаходяться в Цюріху і Женеві, а також в ЄС, Китаї, Індії, Африці і Латинській Америці.
responsAbility інвестує в компанії в сфері енергетики, сільського господарства та фінансів.
Банк “Львів” є першим інвестиційним проектом responsAbility Participations AG в Україні.
Мережа банку “Львів” налічує 22 відділення у Західній Україні та в Києві, з головним офісом у Львові.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Американська компанія Carlyle розглядає купівлю активів «Лукойлу»
IFC інвестує $25 млн в Rebuild Ukraine Fund компанії Dragon Capital
АМКУ оштрафував товариства за змову під час закупівлі технічної солі
АМКУ оштрафував дві компанії за змову на торгах Укрнафти
«Укрзалізниця» за дев’ять місяців 2025 року отримала понад 7 млрд грн збитку
Amazon скорочує 700 працівників
