0 800 307 555
0 800 307 555

Американські виші розробляють нову криптовалюту


Американські виші розробляють нову криптовалюту

Дослідники з семи американських вишів, включаючи Массачусетський технологічний інститут (MIT), Стенфордський університет і Каліфорнійський університет в Берклі, об’єдналися для створення нової криптовалюти.

Як пише Bloomberg, мета розробників – досягти 10 тисяч транзакцій на секунду, що набагато більше можливостей популярних криптовалют.

Для Bitcoin цей показник в середньому становить від 3,3 до 7 транзакцій на секунду, для Ethereum – від 10 до 30. Навіть платіжна система Visa в середньому обробляє близько 1700 транзакцій на секунду.

Нова криптовалюта отримає назву Unit-e. Її планують запустити в другій половині 2019 року.

Unit-e є ініціативою некомерційного фонду Distributed Technology Research (DTR), створеного вченими за підтримки хедж-фонду Pantera Capital, який фінансує проекти в сфері децентралізованих технологій.

Щоб досягти мети в 10 тисяч транзакцій на секунду, DTR деконструюють технологію блокчейн, на яку спирається більшість криптовалют, і працює над поліпшенням кожного її елемента, розповів дослідник проекту і професор електротехніки та обчислювальної техніки в Іллінойському університеті Прамод Вішванат.

На його думку, Bitcoin був проривом, але технологію потрібно масштабувати, щоб вона по-справжньому змінила життя людей і стала глобальними щоденними грошима.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua