0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla оголосила відкликання 14 тисяч авто


Tesla оголосила відкликання 14 тисяч авто

Американська компанія Tesla Ілона Маска відкличе понад 14 тисяч електромобілів Model S в Китаї через проблеми з газогенераторами подушок безпеки.

Про це йдеться в доповіді Державного управління з ринкового нагляду КНР.

Згідно із заявою регулятора, цей захід торкнеться імпортованих автомобілів, вироблених з лютого 2014 по грудень 2016 року. Відкликання та заміна здійснюватимуться з 10 квітня 2019 року.

У документі йдеться, що при спрацьовуванні подушок безпеки газогенератори у Model S можуть отримати пошкодження, а уламки, що утворюються в результаті цього, вилітають в салон, чим становлять загрозу здоров’ю водія і пасажирів.

Виробник подушок безпеки не вказаний, але у інших автогігантів виникли проблеми з компанією Takata. Так, японський автовиробник Toyota відкликає 1,3 млн автомобілів у США, щоб замінити подушки безпеки виробництва японської Takata.

Виготовлені Takata подушки безпеки при аварії можуть розкритися з дуже великою силою і вистрілити в водія і пасажирів шматочками пластику і металу. За даними NBC, через подібні інциденти по всьому світу загинули 23 людини, сотні отримали поранення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua