У мережі вкрали дані близько 773 млн email-адрес


У мережі вкрали дані близько 773 млн email-адрес

Австралійський експерт з кібербезпеки заявив про перший масовий витік даних в 2019-му році. За його даними, постраждали близько 773 млн унікальних email-адрес і 21 млн паролів.

Як передає The Next Web, автралийский експерт з кібербезпеки Трой Хант повідомив про масовий витік унікальних email-адрес.

За словами Ханта, минулого тижня користувачі кілька разів зверталися до нього з проханням перевірити масив даних, який завантажили на файлообмінник MEGA.

Вкрадена інформація вміщала 12 тис. файлів і близько 2,7 млрд записів із загальним розміром в 87 Гб. Кіберексперт заявив, що пізніше файли були видалені з платформи, але вони досі зберігаються на популярному хакерському форумі і вміщають “колекцію з понад 2000 баз даних і комбінацій паролів і email-адрес, які зберігаються тематично”.

Всього повідомляється про витік 773 млн унікальних email-адрес і 21 млн паролів.

“Можливо, це найбільший витік даних після колосального краху Yahoo в 2013-му, який торкнувся майже трьох мільярдів акаунтів. Єдина втіха в тому, що в файлах, які просочилися, немає конфіденційної інформації, наприклад даних кредитної картки”, – пише The Next Web.

Щоб перевірити, чи немає серед украдених даних вашої електронної скриньки, можна скористатися сервісами, які перевіряють email і паролі на предмет їх витоку в мережу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua