Сервісний бізнес Apple уповільнює зростання


Сервісний бізнес Apple уповільнює зростання

Сервісний бізнес, який Apple називала зростаючим джерелом доходів, демонструє уповільнення темпів зростання, повідомили аналітики RBC Capital Markets.

Apple розвиває такі сервіси, як App Store, Apple Music, Apple Pay, iCloud, iTunes і багато інших. Цей бізнес приніс компанії 13% виручки за підсумками 2017 фінансового року проти 8% п’ятьма роками раніше.

За оцінками RBC Capital Markets, в четвертому кварталі 2018 року виручка сервісного підрозділу Apple піднялася на 18%, тоді як експерти раніше передбачали 27-відсотковий підйом.

Однією з причин зниження динаміки доходів аналітики називають слабкі продажі послуг підтримки AppleCare. Оскільки менше людей оновлюють свої продукти Apple так само швидко, як раніше, у клієнтів стає менше можливостей для використання сервісів підтримки компанії.

Ще одним негативним фактором, на думку фахівців, є платежі Google на користь Apple за придбання трафіку, щоб пошукова система першою використовувалася за замовчанням в “яблучних” пристроях. Втім, осяжність цієї угоди все ще залишається обмеженою, тому незрозуміло, як вона буде впливати на фінансові показники Apple, йдеться в записці для клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua