Хакери вкрали мільярд доларів у криптовалюті - Вloomberg


Хакери вкрали мільярд доларів у криптовалюті - Вloomberg

Для великих інвесторів, які розчарувалися в криптовалюті через крадіжку на мільярд доларів, з’явиться новий, більш безпечний спосіб торгівлі.

До кінця місяця клієнти BitGo Inc. зможуть купувати або продавати біткойни, ефір та інші цифрові активи, не залишаючи їх в холодному сховищі – іншими словами, вони будуть міститися на пристроях, які не підключені до Інтернету – так їх тяжче вкрасти.

Злом є серйозною проблемою. За даними компанії CipherTrace, за перші дев’ять місяців минулого року було викрадено майже 1 млрд доларів у криптовалюті.

BitGo хоче “запровадити структуру ринку, якої раніше ніколи не було”. За словами генерального директора Майка Белше, можливість купувати або продавати монети в автономному режимі означає, що цифрова валюта не відправляється на біржу, що знижує ризик крадіжки, людських помилок або недотримання вимог відповідності.

Торгівля цифровою валютою в холодному сховищі може зменшити ще одну проблему для інвесторів: ризик різкої зміни цін протягом одного або двох днів – час, необхідний для відправлення криптовалюти на гарячий гаманець біржі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua