0 800 307 555
0 800 307 555

Розмитнення «єврономерів»: про старі схеми та нові правила і суми


Протягом останніх чотирьох років на дорогах України стрімко збільшувалася кількість машин на іноземній реєстрації. За даними Державної фіскальної служби, в країну було завезено приблизно 630 000 «єврономерів». Але, за неофіційними даними, їх може бути близько двох мільйонів.

Однак, у листопаді 2018 року набрали чинності закони №8487 та №8488, що поставили крапку у використанні багатьох схем з розмитнення.

Наприклад, у режимі транзиту їх стало ввозити невигідно, оскільки тепер при в’їзді в країну потрібно платити заставу в євро, що дорівнює митним платежам. При виїзді його, звісно, повернуть, але в гривнях. Без грошового забезпечення ввезти авто можуть тільки іноземці, але не більше одного.

Отже, власникам «єврономерів» дали півроку на їх розмитнення. І навіть ввели пільговий період – 50%-ву знижку на оплату акцизного збору, яка буде діяти до 22 лютого. Декотрі вирішили нею скористатися.

Про історію одного з таких людей, підготовку до розмитнення, умови та суми читайте у матеріалі журналіста finance.ua:

Як розмитнити авто на «єврономерах»: Історія одного автолюбителя

До речі, якщо ви хоч раз думали придбати авто на «єврономерах», тому що не хочете платити зайвого – обирайте спеціальні кредитні картки для автомобілістів прямо на finance.ua. Картки для водіїв дозволяють отримувати кешбек та додаткові знижки на АЗС.

Обрати картку для водія 🚘

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua