Таїланд продовжив скасування візового збору


Таїланд продовжив скасування візового збору

Уряд Таїланду продовжив дію скасування плати за візу по прибуттю для туристів із 20 країн світу, в тому числі з України.

Пільговий режим буде тривати до 30 квітня 2019 року.

Як уточнює Туристичне управління Таїланду, плата не стягується за умови, що термін перебування в країні не перевищує 15 днів. Глава цього відомства Ютасак Супасорн зазначив, що час для продовження скасування візового збору вибрано ідеально, так як в лютому країна відзначає китайський Новий рік, а у квітні – Тайський (Сонгкран).

Читайте також: В Україні визначили максимальний туристичний збір

Влада Таїланду скасувала збір в розмірі 2000 батів (60 доларів) з 15 листопада 2018 року, щоб стимулювати приплив туристів. Очікується, що такі заходи допоможуть збільшити турпотік на 30%, а також повернути в країну китайських відпочиваючих, число яких скоротилося після катастрофи судна у Пхукеті, коли загинули 47 осіб.

За даними міністерства туризму і спорту Таїланду, за дев’ять місяців 2018 року країну відвідали понад 28 млн іноземних туристів (на 8,7% більше, ніж за той же період в 2017 році). Вони витратили $42,9 млрд, що на 10,9% більше, ніж за дев’ять місяців 2017 року.

До речі, непогано заощадити в подорожах допомагають кредитні картки. Ми якраз відібрали кілька вигідних кредитних карток для тих, хто не уявляє своє життя без доріг.

Обрати кредитну картку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua