0 800 307 555
0 800 307 555

Документарні операції – гарантія якості від Радабанк!


Документарні операції – гарантія якості від Радабанк!

2018 рік для департаменту корпоративного бізнесу АТ «АБ «Радабанк» був роком активної роботи у напрямку документарних операцій – більше 200 Клієнтів скористалися послугами банку, з них близько 80% – вперше! Було випущено понад 1200 гарантійних листів, завдяки яким наші Клієнти змогли прийняти участь в електронних тендерних торгах ProZorro.

Високі показники та розвиток напрямку документарних операцій – результат роботи команди професіоналів АТ «АБ «Радабанк», а також стратегії розвитку банку: так, у травні 2018 року РА «Рюрік» підвищило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника до рівня uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». Підвищення рейтингу – це не лише ознака стабільності банку, а й нові горизонти для наших Клієнтів – можливість приймати участь на аукціонах державних закупівель.

Оновлена продуктова лінійка документарних операцій надає можливість надавати нашим Клієнтам тільки якісні та оперативні послуги – Генеральний договір дозволяє отримувати гарантійний лист протягом кількох годин. Гарантії, видані АТ «АБ «Радабанк», приймаються державними та приватними організаціями, податковими та митними органами, фінансовими установами та є забезпеченням широкого кола зобов’язань.

Запрошуємо приєднатися до діючих Партнерів та отримати гарантовану підтримку команди професіоналів з незаперечними перевагами!

Гарантії, видані АТ «АБ «РРадабанк», є свідоцтвом платоспроможності, надійності та високої ділової репутації Вашої компанії!

АТ «АБ «Радабанк» – Ваш надійний фінансовий партнер!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Опитування
В Контексті Finance.ua