Mcdonald's втратила ексклюзивне право на товарний знак Big Mac у Європі


Mcdonald's втратила ексклюзивне право на товарний знак Big Mac у Європі

Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) позбавило одну з найбільших світових мереж швидкого харчування Mcdonald’s ексклюзивного права на товарний знак Big Mac.

Як повідомляє Fox News, корпорація програла позов проти ірландської мережі швидкого харчування Supermac’s. Результат судового процесу означає, що Supermac’s буде дозволено розширити свою мережу по всій Великобританії і що Mcdonald’s більше не має права на свою торговельну марку Big Mac в Європейському Союзі.

Supermac’s тепер може розширити свою франшизу по всьому Сполученому Королівству і назвати будь-які продукти харчування для продажу як Big Mac, пише видання. Mcdonald’s спробувала зупинити розширення Supermac’s по всьому Євросоюзу.

При цьому американська компанія стверджувала, що споживачі будуть плутати назву Supermac’s з культовим бургером Big Mac, передає РБК. В процесі Supermac’s послалася на юридичну тактику Mcdonald’s, яка реєструє фірмові найменування і «зберігає їх у скрині війни, щоб використовувати проти майбутніх конкурентів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua