Рада продовжила заборону на виселення мешканців гуртожитків


Рада продовжила заборону на виселення мешканців гуртожитків

Парламент продовжив мораторій на виселення мешканців гуртожитків. Водночас заборона не поширюється на виселення мешканців за рішенням суду.

Верховна Рада ухвалила закон про продовження мораторію на виселення мешканців гуртожитків до завершення реалізації Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад (без уточнення дати). За це на засіданні у вівторок, 15 січня, проголосував 241 народний депутат.

Відповідно до закону, до виконання Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність тергромад забороняється виселення мешканців гуртожитків, побудованих до 1 грудня 1991 року, і відчуження житла (крім передачі у комунальну власність міських, селищних чи сільських рад, відповідно до закону).

При цьому мораторій не поширюється на виселення жителів за рішенням суду.

Зазначено, що чинна редакція закону Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків передбачала затвердження зазначеної програми протягом 2017-2022 років. Однак на розгляд Верховної Ради програму так і не подали.

Набуде чинності на наступний день після офіційної публікації закону.

Нагадаємо, мораторій на виселення мешканців гуртожитку спочатку встановили на три роки і потім кілька разів продовжували.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua