ФГВФО не вдається взяти під контроль стадіон "Черноморець"


ФГВФО не вдається взяти під контроль стадіон "Черноморець"

20 листопада Господарський суд Одеської області відмовився задовольнити позов ліквідатора “Імексбанку” до ТОВ “Стадіон “Чорноморець”, ТОВ “Мережа готелів Чорне море”, ТОВ “Блек Сі Хотел Груп” щодо визнання недійсним договору оренди №1885 від 31.12.2014 та застосування наслідків недійсності цього договору, у т.ч. виселення ТОВ “Блек Сі Хотел Груп” з орендованої частини будівель стадіону “Чорноморець”.

Згідно з судовими матеріалами, 25.12.2014 “Імексбанк” (кредитор) і ПрАТ “Футбольний клуб “Чорноморець” (майновий поручитель) уклали іпотечний договір. Предметом іпотеки були нежитлові будівлі центрального стадіону “Чорноморець”, які складаються з будівель, загальною площею 80 289,0 кв.м., основною площею 67 037,5 кв.м., що знаходяться за адресою м. Одеса, вул. Маразліївська (вул. Енгельса), 1/20 та розташовані на земельній ділянці площею 62403 кв.м., яка знаходиться в оренді АТ “ФК “Чорноморець”.

Цей іпотечний договір забезпечував кредиторські вимоги “Імексбанку” за 41 кредитним договором, укладеними між банком та 41 юрособою (позичальники).

29.12.2014 між ПрАТ “Футбольний клуб “Чорноморець” і ТОВ “Стадіон “Чорноморець” було укладено договір управління нерухомим майном, за яким ПрАТ “Футбольний клуб “Чорноморець” передало відповідні будівлі стадіону в управління для ТОВ “Стадіон “Чорноморець”, яке в свою чергу зобов’язалося за плату здійснювати від свого імені управління нерухомістю в інтересах ПрАТ “ФК “Чорноморець”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua