0 800 307 555
0 800 307 555

Витрати на виплату зарплат військовим збільшили на 40% в 2019


Витрати на виплату зарплат військовим збільшили на 40% в 2019

Витрати на виплату заробітної плати військовослужбовцям збільшено на 41% до 49,6 млрд гривень в 2019 році.

Про це повідомив представник департаменту фінансів Міністерства оборони В’ячеслав Салахов.

“Міністерством оборони передбачено видатки для виплати грошового забезпечення в сумі 49,6 мільярдів гривень. Це становить майже 49% від загальної суми асигнувань, передбачених на утримання Міністерства оборони в наступному році. Таким чином, в порівнянні з 2018 роком фонд грошового забезпечення на 2019 рік збільшено на 15,2 млрд (гривень) або 41%, що дозволить виконати завдання Глави держави і збільшити розмір грошового забезпечення не менше як на 30%, забезпечити виплату рядовому складу військовослужбовців за контрактом першого року служби в розмірі не менше 10 тисяч гривень на місяць”, – сказав він.

Також Салахов повідомив, що в поточному році будуть збільшені розміри премій військовослужбовцям на бойових посадах, в десантно-штурмових військах, силах спеціальних операцій і морської піхоти.

Першу підвищену зарплату в поточному році військові отримають в лютому як оплату за січень.

Крім того, він додав, що буде розглянуто питання про підвищення виплат військовослужбовцям строкової служби, а також про зміну оплати курсантам вищих військових навчальних закладів. Однак ця зміна потребуватиме додаткових коштів з бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua