АвтоКрАЗ виготовив новий потужний тягач для військових (фото)


АвтоКрАЗ виготовив новий потужний тягач для військових (фото)

Підприємство ПрАТ “АвтоКрАЗ” на замовлення українських військових виготовило потужний повнопривідний тягач КрАЗ-7634НЕ.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

ПАТ «АвтоКрАЗ» у перших числах нового 2019 року зробило українським військовим подарунок, відвантаживши замовнику нове повнопривідне шасі КрАЗ-7634НЕ колісної формули 8х8… Від своїх попередників воно відрізняється більш потужним – 460 к. с. – двигуном і автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якого розрахований на 2500 Н/м. Таке агрегатування спільно з прохідною трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля”, – йдеться в повідомленні.


На заводі розповіли і про інші нововведення. Зокрема, на вимогу замовника вихлопна система розміщена між 1 і 2 мостами з вихлопом на правий бік за рухом автомобіля, а замість двох паливних баків прямокутної форми по 350 л встановлені два по 165 л круглого перерізу.

Автомобіль з компонувальною схемою «кабіна перед двигуном» має монтажну довжину рами 8080 мм, мінімальний зовнішній габаритний радіус повороту – 14 м. Шасі має першу і другу керовані осі, всі мости – ведучі. Механізм керма – інтегрального типу з вбудованим гідравлічним підсилювачем, що дозволяє знизити зусилля на кермі до 10 кгс, що значно знижує стомлюваність водія.

Самохідне шасі вантажопідйомністю 27 т призначене для монтажу важкого спецобладнання. Повний привід всіх коліс забезпечує експлуатацію самохідного транспортного засобу в умовах бездоріжжя.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua