0 800 307 555
0 800 307 555

"За" і "проти" Brexit: експерт назвав економічні вигоди для Британії


"За" і "проти" Brexit: експерт назвав економічні вигоди для Британії

Вихід Великобританії з Європейського Союзу дуже неоднозначний і поки що перебуває під великим питанням. Про це заявив економічний експерт Борис Кушнірук, пише Сьогодні.

З одного боку, у разі Brexit постраждає британський бізнес, зазначає експерт. Однак з іншого – таке рішення в майбутньому може вберегти країну від наслідків можливої глобальної економічної кризи.

“Brexit обмежує торговий оборот і створює проблеми для бізнесу. Частина фінансового капіталу вже пішла з Британії. З цієї точки зору Brexit для Британії є негативним”, – каже Кушнірук.

“Але очевидно, що ми вступаємо в зону глибокої турбулентності світової економіки і світоустрою, який було сформовано після Другої світової війни. Після цього відбудеться зміна економік і зміна центрів політичної гри. І європейці, і американці не знають, як реагувати на ці виклики. В першу чергу, це стосується питань мігрантів. В таких умовах турбулентності спроба для Великобританії сховатися на острові має певну логіку. Таким чином вони намагатимуться захиститися від хвиль дестабілізації, які можливі у світі”, – продовжує експерт.

І хоча поки що Brexit перебуває під питанням, швидше за все, Великобританія готова піти на тимчасові труднощі заради безпеки і захищеності, вважає експерт.

“Однозначної відповіді, як будуть розвиватися події, поки що немає. Але сьогодні для консервативної старої Англії збереження захищеності на острові може мати більше значення, ніж ті труднощі, з якими вони можуть зіткнутися через вихід з ЄС”, – підсумовує економіст.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua