Більшість українців згодні на дорожчий газ - тільки не російський — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Більшість українців згодні на дорожчий газ - тільки не російський

Енергетика
3166
52,9% українців вважають, що навіть заради зниження цін на газ для населення Україна не повинна потрапляти в енергетичну залежність від Росії.
Про це свідчать результати опитування Центру «Соціс», проведеного з 8 по 18 грудня 2018 року.
Водночас, за даними опитування, 23,4% опитаних вважають, що для зниження цін на газ для населення “можна піти на підписання газової угоди з Росією”, а 23,7% – відмовилися відповідати на це запитання.
При цьому 44,7% респондентів вважають, що Україна повинна вибрати свій шлях розвитку, спираючись на власні ресурси, 42,8% – що Україна повинна більш рішуче рухатися в напрямку Європи і Заходу, тільки 8% вважають, що Україна повинна більш рішуче рухатися в напрямку Росії та Сходу, а 4,6% – відмовилися від відповіді.
Опитування проводилося за вибіркою, що репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками як: стать, вік (від 18 років), поділ на регіони і тип поселення (місто/село). Всього було опитано 2000 респондентів. Метод збору первинної соціологічної інформації – стандартизоване інтерв’ю “face-to-face” за місцем проживання респондентів.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас