0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Більшість українців згодні на дорожчий газ - тільки не російський


Більшість українців згодні на дорожчий газ - тільки не російський

52,9% українців вважають, що навіть заради зниження цін на газ для населення Україна не повинна потрапляти в енергетичну залежність від Росії.

Про це свідчать результати опитування Центру «Соціс», проведеного з 8 по 18 грудня 2018 року.

Водночас, за даними опитування, 23,4% опитаних вважають, що для зниження цін на газ для населення “можна піти на підписання газової угоди з Росією”, а 23,7% – відмовилися відповідати на це запитання.

При цьому 44,7% респондентів вважають, що Україна повинна вибрати свій шлях розвитку, спираючись на власні ресурси, 42,8% – що Україна повинна більш рішуче рухатися в напрямку Європи і Заходу, тільки 8% вважають, що Україна повинна більш рішуче рухатися в напрямку Росії та Сходу, а 4,6% – відмовилися від відповіді.

Опитування проводилося за вибіркою, що репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками як: стать, вік (від 18 років), поділ на регіони і тип поселення (місто/село). Всього було опитано 2000 респондентів. Метод збору первинної соціологічної інформації – стандартизоване інтерв’ю “face-to-face” за місцем проживання респондентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування