0 800 307 555
0 800 307 555

Депутати пропонують вдвічі скоротити штраф за перевищення ліміту готівки в касі - законопроект


Депутати пропонують вдвічі скоротити штраф за перевищення ліміту готівки в касі - законопроект

Депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроект №9451, який пропонує скоротити вдвічі штраф за перевищення ліміту готівки в касі.

Згідно з оприлюдненим на парламентському сайті текстом законопроекту, документ пропонує знизити штрафи за зберігання готівки в касі понад установлений ліміт з 200% до 100% понадлімітної суми.

Крім цього, проект закону містить пропозицію знизити штрафні санкції за неоприбуткування готівки з п’ятикратного до двократного розміру неоприбуткованої суми.

Основну питому вагу штрафів, які застосовуються за результатами фактичних перевірок, становлять штрафи за порушення оприбуткування або дотримання ліміту залишків готівки в касі, вказують автори законопроекту в пояснювальній записці, також оприлюдненій на сайті Верховної Ради.

Разом з цим тільки половина з них сплачується добровільно, а інша половина стає предметом досудового та судового оскарження, що призводить до зайвих витрат учасників судового процесу та до зайвого навантаження на судову систему, зазначено в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua