0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дорогим читачам від редакції


От і настав час попрощатися з 2018-м і зустрічати 2019 рік.

Так, кожен з нас за рік встиг зіткнутися з різноманітними фінансовими реаліями, матеріальними викликами і рішеннями. Рік насправді був непростий, але труднощі зробили нас сильнішими.

Пліч-о-пліч ми стежили за курсом, аналізували нові тарифи, розбиралися в реформах. При цьому встигали розвиватися, ставати мудрішими і кращими.

Редакції finance.ua вдавалося пропонувати нові формати, свіжі новини, експертні матеріали, пізнавальні тести, вигідні бонуси до депозитів.

Найкращою нагородою для нас в 2018 році стали ваша увага, відгуки й коментарі. Окреме спасибі за високу оцінку праці редакції, ваші голоси і перше місце в номінації “Найкращий фінансовий портал 2018 року” за версією “Української народної премії”.

У 2019 році finance.ua планує ставати ще цікавішим. Вже приготували безліч сюрпризів і приємних змін.

Одне можемо обіцяти точно – ви залишитеся для нас “першим номером”. Все, що ми робили, робимо і будемо робити, спрямовано на матеріальне благополуччя і успіхи читача.

Завжди ваші,
Головред П.Таранюк і редакція finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування