0 800 307 555
0 800 307 555

Індія може легалізувати криптовалюти


Індія може легалізувати криптовалюти

Влада Індії може узаконити криптовалюту, попутно встановивши низку суворих обмежень для цієї галузі.

Про це пише New Indian Express, передає Сьогодні.

Згідно з публікацією, сформований урядом комітет з вивчення криптовалют не розділяє ідею їх повної заборони.

Чиновник, який відвідав збори комітету, на умовах анонімності повідомив: “У нас вже було дві зустрічі. За загальноприйнятою думкою, криптовалюти не можна визнати повністю незаконними. Їх слід легалізувати під суворим наглядом. Обговорення триває”.

Комітет був сформований у квітні 2017 року з метою вивчення можливості регулювання криптовалют в рамках чинної правової основи і розробки нових заходів, у тому числі для захисту споживачів та протидії відмиванню грошей. У нього входять представники податкових, економічних та інших відомств, а також центрального банку. Очікується, що новий звіт для міністерства фінансів буде підготовлений до лютого 2019 року.

New Indian Express зазначає пом’якшення позиції комітету, що в жовтні рекомендував розробити “належну правову основу для заборони використання приватних криптовалют в Індії”.

У квітні ЦБ Індії заборонив регульованим фінансовим установам обслуговувати інтереси представників індустрії криптовалют, таких як біржі. Хоча офіційні висновки з цього приводу досі зроблені не були, ситуація може змінитися в найближчі місяці.

Індія є членом “великої двадцятки”, тому будь-які її ініціативи в цьому напрямку будуть узгоджені з міжнародними практиками.

“Ми отримали відгук бірж криптовалют та експертів і будемо обговорювати правові питання з Міністерством юстиції. Це складні питання. Щойно всі проблеми буде усунуто, ми зможемо забезпечити більший рівень ясності”, – додав чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua