0 800 307 555
0 800 307 555

Нафтогаз каже, що повністю розібрався з газовим конфліктом у Смілі


Нафтогаз каже, що повністю розібрався з газовим конфліктом у Смілі

“Нафтогаз України” уклав договір і підтвердив номінації на газ КП “Смілакомунтеплоенерго”, яке зараз забезпечує теплом і гарячою водою місто Сміла Черкаської області.

Про це повідомляє Департамент із корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

“Ситуація в Смілі нарешті врегульована і увійшла в правове русло. Так могло бути вже давно, якби місцева влада не старалася заробити на цій ситуації короткострокові політичні дивіденди, створюючи незручності для людей. Закон – є закон, обійти його не вдасться”, – сказано в повідомленні.

“Щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому закликаємо місцеву владу відповідально ставитися до використання майна громади і сумлінно платити за спожитий газ”, – наводяться слова першого заступника голови правління Нафтогазу Сергія Переломи.

У Нафтогазі заявили, що борги Сміли в розмірі 85,5 млн грн були накопичені в період з 2010 року, коли за рішенням місцевої влади міські котельні експлуатувалися ТОВ “Сміла Енергоінвест” в рамках спільної діяльності.

Вказується, що зараз заборгованість реструктуризовано – відповідний договір підписано між Нафтогазом і КП “Смілакомунтеплоенерго” 26 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Опитування
В Контексті Finance.ua