2018 року у Великій Британії закрилося понад 340 біткойн- і блокчейн-компаній


2018 року у Великій Британії закрилося понад 340 біткойн- і блокчейн-компаній

Як мінімум 340 британських компаній, що працюють в сфері криптовалют і блокчейна, були змушені в цьому році припинити діяльність. З них понад 60% були ліквідовані в період з червня по листопад, пише Сьогодні.

Таким чином, загальна кількість криптовалютних компаній, які були змушені через спад ринку та інші причини припинити роботу, зросла більш ніж у два з половиною рази порівняно з 2017 роком, коли було нараховано 139 таких фірм.

Читайте також: 15 центробанків світу готові випускати свої криптовалюти

Дані, які наводить видання, були взяті з OpenCorporates, сайту з інформацією про британських юридичних осіб, і на сайті Реєстраційної палати Великобританії.

Понад 200 з усіх компаній, що припинили роботу, були зареєстровані в 2017 році. Також наголошується, що вперше кількість компаній, що реєструються, зростала повільніше, ніж кількість компаній, що закриваються.

Проте кількість нових компаній в 2018 році не зменшилася, а, навпаки, зросла. До листопада їх налічувалося вже 817, що свідчить про подальший інтерес до індустрії. До закриття ж проектів призвело значне зниження цін практично на всі криптовалюти, і в першу чергу на біткойн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua