0 800 307 555
0 800 307 555

В зубній пасті виявили причину раку


В зубній пасті виявили причину раку

Вчені Каліфорнійського університету в Берклі (США) з’ясували, що діти, які піддаються впливу хімічних речовин, що містяться в зубній пасті, шампуні і милі, можуть бути схильними до передчасного статевого дозрівання. Це, в свою чергу, сприяє високому ризику психічних захворювань, раку грудей і статевих органів, повідомляє видання The Star.

У дослідженні взяли участь 388 дівчаток, за здоров’ям яких стежили від самого народження до досягнення підліткового віку. Фахівці визначили основні фактори, що впливають на ріст і розвиток організму дітей. При цьому передчасне статеве дозрівання визначалося як зростання грудей і перші місячні до восьмирічного віку. Відомо, що дівчатка з цією проблемою, стаючи старшими, стикаються з соціальними проблемами і схильні до ризикованої поведінки підлітками.

Як зазначають фахівці, раннє дозрівання, спостережуване в ході багаторічних обстежень, можуть викликати такі хімічні речовини, що містяться в засобах особистої гігієни, як фталати, парабени і феноли. Їх дія нагадує дію гормонів, що призводить до збоїв в діяльності ендокринної системи. Проте вчені відзначають, що їх вплив на організм необхідно підтвердити в майбутніх дослідженнях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua