0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Держстат оприлюднив кількість безробітних за міжнародною методологією


Держстат оприлюднив кількість безробітних за міжнародною методологією

За методологією МОП кількість безробітних суттєво вища, ніж кількість офіційно зареєстрованих.

У III кварталі 2018 року кількість зайнятого населення у віці 15-70 років склала 16,7 млн осіб, а кількість безробітних відповідного віку – 1,4 млн осіб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані вибіркового обстеження домогосподарств Державної служби статистики.

За даними статистичного відомства, рівень зайнятості населення у віці 15-70 років порівняно з відповідними даними попереднього року збільшився на 1,1 в.п. і становив 58,1%, а серед населення працездатного віку – на 1,8 в. п. і 67,3% відповідно.

Рівень безробіття серед економічно активного населення у віці 15-70 років у III кварталі 2018 року порівняно з III кварталом 2017 року зменшився на 0,9 в.п. і склав 8,0%.

Інформація про кількість зайнятого і безробітного населення отримана за результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності. Методологія визначення цих показників відповідає визначенню та рекомендаціям Міжнародної організації праці (МОП).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування