0 800 307 555
0 800 307 555

США заснували першу ескадрилью з конвертопланів


США заснували першу ескадрилью з конвертопланів

Військово-морський флот США оголосив про формування ескадрильї Fleet Logistics – першого підрозділу, що цілком складатиметься з конвертопланів CMV-22B.

Про це йдеться в повідомленні ВМФ.

Конвертоплан CMV-22B – серійна версія апарата V-22 Osprey. Літальний апарат може злітати і сідати як у вертикальній, так і в горизонтальній площині.

У ВМФ США літальні апарати прийдуть на зміну палубним тактичним транспортним літакам C-2A і займуться перевезенням вантажів. Представник відомства уточнив, що конвертоплани дозволять підвищити швидкість транспортування і навантаження.

В середині грудня 2018 року авіабудівна корпорація Bell Helicopter опублікувала відеозапис льотних випробувань нового конвертоплана V-280, який найближчим часом надійде на озброєння армії США.

Раніше конвертоплан здійснив політ з горизонтальною посадкою і крутим злетом під кутом 80°. Зліт під таким кутом дозволяє йому зробити дуже короткий пробіг і значно знизити кількість споживання пального. Крім того, при такому зльоті апарат може взяти з собою більше вантажу, ніж при вертикальному зльоті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua