0 800 307 555
0 800 307 555

Киян закликали не викидати ялинки після Нового року


Киян закликали не викидати ялинки після Нового року

Київська міська адміністрація закликала киян не викидати новорічні дерева після того, як ті відслужать своє. Використані сосни і ялини приносять здавати в один із 15 пунктів прийому, які почнуть працювати вже з 2-го січня. Зібрані дерева перероблять на тирсу і стануть посипати ними грунт на клумбах – так і на поливі можна заощадити, і бур’яни ростуть не так швидко.

Грошей, щоправда, киянам за здані дерева не обіцяють. Вважають, що люди повинні проявити “екологічну свідомість” і за свій рахунок доставити ялинки до місця здачі. Аналогічні кампанії місто проводило і раніше.

І, треба сказати, цілком успішно. Приміром, у 2017 році зібрали 5 тис. дерев, а в нинішньому – 10 тисяч. Якщо помножити цю кількість на ціну середнього дерева, вийде, що «Зеленбуд» заощадив близько 1,5 млн. грн.

Пункти прийому в нинішньому році влаштують на виробничих базах комунальних підприємств з утримання зелених насаджень. Тобто, майданчиках самого «Зеленбуду». Наприклад, в Оболонському районі здати дерева можна буде на просп. Бандери, 26-А, а в Печерському – на Залізничному шосе, 1. Повний список пунктів прийому і телефонів контактних осіб розміщений на сайті КМДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua